تاریخچه حفاظت از منازل واماکن

حفاظ شاخ گوزنی نقره ای رنگ

حفاظ های اولیه :

توضیحات معایب حفاظ های اولیه شامل:

1– عدم زیبایی 2– ضریب امنیت پایین 3-عدم استحکام در طول زمان 4-عدم به روز بودن در مدت زمان طولانی 5-هزینه بالا وغیربهینه برای خریدار6-عدم مرغوبیت در ساخت و نصب

مجموعه گروه صنعتی حفاظ بان با توجه به مشکلات و معایب که حفاظ ها و طرح های قدیمی داشته دست به کار شد که نوع جدیدی از حفاظ های امنیتی را طراحی نموده که معایب قبلی را بر طرف وهمچنین محاسن بیشتری جهت این طرح پیش بینی نماید.

که در طول زمان نیز بتوان آیتم بروزرسانی را نیز لحاظ شود.

حفاظ های طرح جدید ((طرح شاخ گوزنی ))

این حفاظ ها با در نظر گرفتن آیتم زیبایی ،امنیت ،استحکام و به روز بودن

طراحی گردید که فن آن براساس توضیحات ذیل میباشد.

1- استفاده از فولاد درجه یک نمره 10ساده که با ابزار به صورت نیزه ودر پیچیدگی خاص در آمده تا مانع از ورود هر گونه متجاوز شود

طراحی شاخ گوزنی با توجه به تراکم آن و نحوه قرارگیری به روی پایه ی اصلی به گونه ای میباشد که حتی با حداقل ارتفاع(40cm) به هیچ عنوان امکان عبور از ان مقدور نمیباشد.

محاسن طرح جدید/حفاظ های امنیتی

1- زیبایی :

این حفاظ ها در طرح ها ودر هم پیچیدگی مخصوص وبا رنگهای کوره ای واستاتیک زیبایی قابل قابل توجهی را به این حفاظ ها می دهد که کاملا بروز ومورد پسند میباشد.

2- ضریب امنیت بالا: 

این حفاظ ها با نیزه ای تیز وتراکم وفشردگی بالا امکان عبور از این حفاظ را غیر ممکن ساخته وامنیت را برای شما به ارمغان می آورد.

3- استحکام :

 این حفاظ ها به هم پیوستن متوالی و جوش خوردن به یکدیگر استحکام خاصی به این نوع حفاظ داده است.

4- خاصیت لرزش:

در حفاظ های سر نیزه ای (مدل قدیمی)امکان گرفتن و بالا رفتن از حفاظ ممکن بود ولی حفاظ های شاخ گوزنی با داشتن خاصیت لرزش امکان گرفتن وبالا بردن از سارقین را میگیرد.

facebook googleplus aparat youtube instagram